PHILIPS 37PFL8404H/12

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod milosik29 29. 4. 2009 02:29

milosik29
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 29. 4. 2009 12:38

Tento model sa zacne predavat az buduci tyzden/2 majovy tyzden. Aj na internete ho este nemaju, da sa len objednat, ale dodavka bude az v maji.
Ja objednavam hned jeden na test.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milosik29 29. 4. 2009 12:48

Daj potom vediet ako si s nim dopadol.
milosik29
Junior

Odeslat příspěvekod 5.1ac3 3. 5. 2009 08:46

POiNTER píše:Tento model sa zacne predavat az buduci tyzden/2 majovy tyzden. Aj na internete ho este nemaju, da sa len objednat, ale dodavka bude az v maji.
Ja objednavam hned jeden na test.


Ak by sa dalo, mňa by zaujímalo či sa vyrovná táto TV s novými modelmi Sams. B rady so sieťovým a USB prehrávaním hlavne mkv-čiek. Nikde sa to nemôžem dopátrať ani na stránke výrobcu. Dúfam že to nie je utajené :-). Obrazovo na mňa pôsobí podľa dostupných info najlepšie z tých troch konkurentov na vrchole. Sam a Sony znižujú panely z 10 bit na 8 a Phil. ich zasa udržuje alebo zvyšuje ich kvalitu. A týmto sa stáva number "van" v dnešnej pozícii.
Dík dopredu za info.
5.1ac3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hlava 3. 5. 2009 16:36

Jojo, k tomuto modelu jsem nakonec taky dosplěl, takže teď už jen aby se začal u nás prodávat a hurá pro něj :-)
Vypadá zajímavě. Dnes jsem si prošel obchody s TV a přišlo mi, že Philipsy měly (v nějaké rozumné cenové hladině kolem 20tis) zdaleka výrazně lepší obraz jak všechny ostatní značky. A to jsem se jel původně podívat na vyhlídnutou plasmu Panasonic X10Y (proti Philipsu 7603D to byl děs).

Katalogový list
Hlava
Junior

Odeslat příspěvekod milosik29 11. 5. 2009 14:52

Ahoj POINTER, este stale ho nemas?
milosik29
Junior

Odeslat příspěvekod redmiro 18. 5. 2009 07:10

Nejaké info o 8404 http://forum.donanimhaber.com/m_31593928/tm.htm# no vyzerá to že cez USB je podpora videa dosť slabá MKV - čo ma najviac zaujímalo vyzerá že to neberie.
redmiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 19. 5. 2009 09:06

Ahojte, mam objednanu 8404 aj 9604, avsak momentalne je po nich obrovsky dopyt a nas region sa vacsionu dostava na rad posledny, takze mi stale este neprisli :( . Hned ako pridu budem sa snazit informovat co a ako...

redmiro: MKV predpokladam ze podporovane nebudu.
Podporovane bude vsak MPEG1,2,4 a DivX, Xvid neoficialne
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmiro 20. 5. 2009 10:21

Zdravím, ja mam teda tiež od 10.05 objednaný Phil 42 8404 no hned na druhy den volali ze to moze trvat aj mesiac kym mi ho poslu tak zatial cakam.

@POiNTER : Viem ze si Philipsak ale co by si mi poradil tento Phil alebo Sam 40 B650 ? To nepodporovanie MKV cez USB a siet ma dost na tom Phil hnevá a Sam to zvlada v pohode. Myslis ze je ten Phil obrazovo o tolko lepsi ze sa oplati tolerovat tu slabu podporu videa cez USB + cenu vyššiu o ca 180€ ? (porovnavam cenu Sam v PL kam neni problem zajst - naklady = 20€)
redmiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rustikal 21. 5. 2009 18:10

redmiro píše:Zdravím, ja mam teda tiež od 10.05 objednaný Phil 42 8404 no hned na druhy den volali ze to moze trvat aj mesiac kym mi ho poslu tak zatial cakam.

@POiNTER : Viem ze si Philipsak ale co by si mi poradil tento Phil alebo Sam 40 B650 ? To nepodporovanie MKV cez USB a siet ma dost na tom Phil hnevá a Sam to zvlada v pohode. Myslis ze je ten Phil obrazovo o tolko lepsi ze sa oplati tolerovat tu slabu podporu videa cez USB + cenu vyššiu o ca 180€ ? (porovnavam cenu Sam v PL kam neni problem zajst - naklady = 20€)


Samsung nabízí oproti Philipsu obdobné či o chloupek lépe výbavené LCD TV za mírně menší prodejní cenu než konkurenční Philips. Philips pak nabízí u svých LCD TV za mírně vyšší cenu oproti Samsungu jedinečnou technologii Ambilight, lepší design, subjektivně lepší obraz, zvuk a přívětivější uživatelské rozhraní (automatický formát, jednoduchý průvodce nastavení atd.).

Nevím jak ty, ale já si raději připlatím za Philips s Ambilightem než za Samsung s podporou .MKV
Za každým velkým majetkem se skrývá zločin (Honoré de Balzac)
rustikal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmiro 21. 5. 2009 20:58

Ten Ambilight sa páči aj mne a aj dizajn je presne to čo mi sedí, tak si budem musieť priplatiť nie len za toho Phila ale ešte aj dajakú chytrú krabičku cez ktorú si budem púšťať to MKV. Tak som zvedavý kedy mi ho pošlú a dúfam, že za tie "príplatky" nebudem sklamaný.
redmiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FrantaL 26. 5. 2009 05:32

Na co krabicku, ta TV mkv umi prehravat.
LG OLED55C8, VU+ Zero 4k, Logitech Harmony 950, Pioneer SC-LX59, OPPO 203 CFW a Magnat Quantum 675 5.1 sub 6725a
FrantaL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmiro 26. 5. 2009 09:06

FrantaL píše:Na co krabicku, ta TV mkv umi prehravat.


To by bola viac nez dobra správa, mozem sa spytat cim to mas podlozene? Podla uzivatelov na zahranicnych forach to mkv neprehra no mozne je vsetko. Budem vdacny ak mi tu napises viac info ako to niekto rozbehol.
redmiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FrantaL 26. 5. 2009 18:02

Nekde jsem to cetl a mam dojem ze to je i v popisu TV

Formáty přehrávání

MP3, LPCM, WMA v2 až v9.2, Fotografie JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI (DivX, DIV5, DX50, DXMF), H.264/MPEG-4 AVC, MPEG-Progam-stream PAL, WMV9/VC1
LG OLED55C8, VU+ Zero 4k, Logitech Harmony 950, Pioneer SC-LX59, OPPO 203 CFW a Magnat Quantum 675 5.1 sub 6725a
FrantaL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben. 26. 5. 2009 22:19

Testuju dva dny 9404 to je žraso přesně podle mého gusta. Obraz brilatní to chce vidět. Průvodci nastavením ve stejném duchu jako loni ale s vylepšením, wifi chytá signal dobre funguje i s youtube o ostatnima hrama. Upgrade FW funguje bezvadne to je zasada. Takto vymazlene TV bez upgrade by byly poloviční. Myslím ze mne tato telka dostala na dlouhou dobu. Dokonce chce na zacatku registraci na philips strankach. od zacatku mate pocit ze to neni obyc tv do kuchyne :-)
ben.
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků