Behringer UCA202

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slipknot27 15. 8. 2009 12:27

Dobry den, v blizkej buducnosti planujem kupu denon pma 500 ae spolu s wharfedale diamond 9.2 a chcem sa opytat ci spomenuta zvukovka v nazve bude mat dostatocne kvalitny zvuk ...hudbu mam v pc a chcel by som tu zvukovku napojit na pc a zvukovku so zosilnovacom...pytam sa preto lebo sa mi zda ta zvuovka moc lacna...iba 32 e!....dakujem za pripadne rady. :nenapadne

http://www.shop.muzikus.sk/index.php?ma ... s_id=10275
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 15. 8. 2009 12:32

Znám ji už dlouho. Ne neslyšel jsem jí, ale ohlasy na ní jsou dobrý. Behringer je pro mě důvěryhodná značka z profesionální oblasti. Podle toho, že chceš stereo zesilovač a ne přihlouplý AVR, tedy tě zajímá hudba čemuž fandím, tak možná bych se podíval na přecijen pokročilejší výrobek Cakewalk UA-1G nebo klasiku E-MU 0202. Tam najdeš kvalitní zvuk. Osobně bych ale i tak dal přednost Behringeru za 32 Éček před výrobky Creative X-Fi external a podobnými herními low-endy. Ale zázraky taky nečekej.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 16. 8. 2009 21:50

ok uz som rozhodnuty pre emu 0202 usb, predsa len je to kvalitna zvukovka a este k tomu externa takze nie je o com ... :tleskani :lol:
slipknot27
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků